Webshop

Succesvolle laatste federatiewedstrijd Reduzum

Zaterdag 11 september was de laatste federatiewedstrijd in Reduzum. Sam van der Marel won bij de pupillen met Tessa Westra de 2e prijs in de verliezersronde. Eva van der Marel kaatste met Jessie Sterk bij de welpen en won samen met haar de 2e prijs! En als klap op de vuurpijl won Bram Postma de krans bij de welpen. Met een prachtig aandenken, een houten telegraafje.
Wat was het een succesvol seizoen voor onze jeugd bij de federatiewedstrijden en zelfs ook KNKB wedstrijden. Sportief, regelmatig een prijs. Dat is natuurlijk heel mooi. En het mooiste was wellicht dat ze elke keer met zo’n mooie groep aanwezig waren. Elkaar aanmoedigend en met veel plezier. Goed gedaan hoor! Een visitekaartje! Met dank aan de ouders, opa’s en oma’s en anderen die onze jeugdleden vergezelden. Tot volgend seizoen! ??