Your message has been sent, you will be contacted soon

Call Me Now!

Sluiten
Home » Nieuws » Heb jij al de Poiesz voordeelpas?

Heb jij al de Poiesz voordeelpas?

Iedereen wint in de Poiesz Jeugd Sponsor Actie.

U profiteert van euro’s voordeel, tegelijkertijd sponsort u onze club of vereniging met sponsorpunten.

Dus kom in actie!

Euro’s voordeel voor u Met de Voordeel Clubpas profiteert u van euro’s voordeel en tegelijkertijd sponsort u onze vereniging met sponsorpunten.  Met de vernieuwde Jeugd Sponsor Actie spaart u geen sponsormunten meer maar digital sponsorpunten. U krijgt sponsorpunten bij iedere € 10,- aan boodschappen (exclusief statiegeld) en bij wekelijks geselecteerde Jeugd Sponsor Aanbiedingen. Bij het afrekenen aan de kassa hoeft u alleen maar uw Voordeel Clubpas te laten scannen. De sponsorpunten worden direct toegekend aan de club genoemd op uw Voordeel Clubpas. Tegelijkertijd worden de euro’s voordeel van de Jeugd Sponsor Aanbiedingen afgetrokken van uw kassatotaal.

Winst voor onze club

Hoe meer sponsorpunten u verzamelt, hoe meer sponsorgeld we voor onze jeugd aan het einde van de actie van Poiesz krijgen uitgekeerd. Scoor snel een Voordeel Clubpas bij onze club! Op=Op! Of vraag er naar bij de kassa van de Poiesz supermarkt waar wij meedoen:

POIESZ WESTEINDE

Kijk voor meer informatie en voorwaarden op www.poiesz-supermarkten.nl/jeugdsponsoractie